Kontakta oss gärna!

 

Vill du veta mer om vad det innebär att bli en del av Combined Exellence? Du är du varmt välkommen att lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av oss.

 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKTINFORMATION

 
Kungsgatan 12
65224 Karlstad, Sweden
 
info@combinedexcellence.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Combined Excellence-koncernen

 
Oskar Godberg, VD
 
oskar.godberg@combinedexcellence.com
 
Björn Magnusson, VD
 
bjorn.magnusson@combinedexcellence.com
 
Rikard Olsson, VD
 
rikard.olsson@cloudpro.se
 
Daniel Teglander, VD
 
daniel.teglander@sitedirect.se
 
Christofer Järlesjö, VD
 
christofer.jarlesjo@two.se
 
Andreas Warg, VD
 
andreas.warg@smartsourcing.se
 
 
Gurra Gustafsson, VD
 
gurra.gustafsson@ninetech.com
 
Johan Gotting, VD
 
johan.gotting@elvenite.se
 
Mats Berthem, VD
 
mats.berthem@netgain.se
 
Erika Malmberg, VD
 
erika.malmberg@intechrity.se
 
Olaf Glöersen, VD
 
olaf.gloersen@viewbase.se
 
Christoffer Nilsson, VD
 
christoffer.nilsson@smilingworkplaces.com